OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.05.2021 r.

 • Rozpoczęliśmy remont kościoła, ponieważ prace idą płynnie do przodu, nie będziemy przerywać. Wszystkie Msze św. i Nabożeństwa aż do zakończenie remontu kościoła będą odprawiane w salce domu parafialnego lub na zewnątrz kościoła. Jeżeli Pan Bóg pozwoli, to odpust będziemy świętować w odnowionym kościele. Proszę o modlitwę w tej intencji.
 • We wtorek, 1 czerwca o 17.30 Różaniec rodziców modlących się za swoje dzieci, a po nim, o godz. 18.00 dodatkowa Msza św. w intencji dzieci objętych modlitwą w Różach św. Rity, św. Moniki i św. Joanny. W róży św. Joanny ciągle są wolne miejsca, by rozpocząć modlitwę za swoje dzieci..
 • Od wtorku po każdej Mszy św. będziemy odprawiać Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • W środę 2 czerwca, o godz. 18.00 Msza św. z kazaniem i Nabożeństwo ku czci Przeczystego Serca św. Józefa połączone z Nabożeństwem Czerwcowym. Natomiast o godz. 19.00 Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie, które zakończy się indywidualnym błogosławieństwem.
 • W czwartek, 3 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy będzie po Mszy św. o godz. 10.30. Zapraszam na procesję wszystkich parafian. Zapraszam dzieci komunijne w strojach i dzieci do sypania kwiatów. Proszę o udekorowanie trasy procesji i naszych domów. Niech to będzie świadectwo naszej wiary. Przecież Chrystus wychodzi pomiędzy nasze domy, aby nam błogosławić.
 • W piątek od 16.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi. Jest to pierwszy piątek miesiąca.
 • Od piątku Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 Procesja Eucharystyczna wokół kościoła ze śpiewem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • W sobotę możliwość odwiedzin chorych od godz. 9.00. Proszę zapisywać chorych w zakrystii.
 • W sobotę od 16.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.00 rozpocznie się Nabożeństwo Pierwszych Sobót miesiąca, jako wynagrodzenie za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. Najpierw odmówimy jedną część Różańca, a potem 15-minutowa Medytacja.
 • W przyszłą niedzielę 6 czerwca o godz. 10.30 odprawię Msze św. dziękczynną w 25 rocznicę święceń kapłańskich.
 • Ochotnicza Straż Pożarna w Polance bierze udział w projekcie o pozyskanie aparatu AED (aparat do defibrylacji w przypadku zatrzymania akcji serca), który byłby zamontowany na budynku OSP i dostępny dla każdego. Dzisiaj po każdej Mszy świętej można zagłosować u strażaków obok kościoła.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.