OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.01.2021 r.

  • Bardzo dziękuję za Uwielbienie i wspólne kolędowanie 6 stycznia. Dziękuję Scholi młodzieżowej, panu organiście, panu kościelnemu i wszystkim obecnym. To było świadectwo naszej wiary w prawdziwą obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Za miesiąc będzie kolejne takie Uwielbienie.
  • Dzisiaj kończy się okres Bożego Narodzenia i rozpoczyna Okres Zwykły. W naszej polskiej tradycji dekoracje świąteczne i śpiew kolęd pozostawiamy do 2 lutego.
  • Od jutra rozpoczyna się Wizyta Duszpasterska. Początek każdego dnia od godziny 9.00. Pójdę według kolejności podanej na planie kolędy. W związku z reżimem sanitarnym wizyta nie powinna trwać dłużej niż 15 minut, zachowują przy tym wszelkie środki ostrożności. Chociaż plan wizyty duszpasterskiej obejmuje wszystkie domy odwiedzę tylko tych, którzy tego pragną. Bardzo proszę, aby nie przyjmować kolędy w przypadku wszelkich infekcji dróg oddechowych. Osoby, które obawiają się teraz przyjąć kapłana będą mogły to uczynić w innym dogodnym terminie, np. po zakończeniu pandemii. Na kolędę należy przygotować: krzyż, świece, wodę święconą. Wody święconej można nabrać w kościele przy wejściu na chór.
  • Zapraszam Radę Parafialną na spotkanie w najbliższą sobotę, 16 stycznia, o godz. 18.00.
  • Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca. W każdą trzecią niedzielę miesiąca składka będzie przeznaczona na potrzeby naszego kościoła. W tym miesiącu zamiast na tacę Rada Parafialna przejdzie po domach zbierając do puszek ofiary na sprzątanie i dekorację kościoła. Taka zbiórka będzie przeprowadzana w styczniu każdego roku. Bardzo dziękuję wszystkim za zrozumienie, życzliwość i ofiarność.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary i świadectwo Waszej wiary.
  • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.